21-23.03.2016 – ‚NGO- rośnij z nami- ciąg dalszy’ – II edycja spotkań dla NGO z Wielkopolski

Zapraszamy osoby zainteresowane działaniem w tzw. III sektorze, chcące założyć lub będące w trakcie zakładania organizacji pozarządowej (stowarzyszenie , fundacja) na terenie Poznania/Wielkopolski na warsztaty/spotkania ‚NGO- rośnij z nami’.

W szczególności zapraszamy osoby, które wzięły udział w warsztatach NGO-wiedza na start i chcą dowiedzieć się więcej, bardziej konkretnie w wybranych obszarach!

Ale uwaga nie jest to wymóg konieczny!
Zapraszamy wszystkich, którzy czują potrzebę doskonalenia i poszerzania wiedzy, i umiejętności!

Zgłoś się już dziś!

„Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, ZACZNIJ DZIAŁAĆ.
Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię”. J.W.Goethe

Organizatorem jest  Fundacja Kształcenia Ustawicznego PERITIA(prowadząca Centrum NGO Poznań) .

logotyp_podstawowy_przezroczyste_tlo_internet

logo Centrum większe

21.03.2016, g.15.45-18.15

Tytuł: Praca w organizacji: umowa o dzieło, zlecenie, umowa o pracę, wolontariat – aspekty prawne i przykłady – Warsztat/Spotkanie

22.03.2016, g.12.45-16.30

Tytuł: Działalnośc gospodarcza (ekonomizacja III sektor) i fundusze pożyczkowe na jej rozwój – Warsztat/Spotkanie wspólnie z TISE SA.

23.03.2016, g.15.45-18.15

Kwestie księgowe krok dalej, czyli porządek w dokumentach – Warsztat/Spotkanie

Wspaniali prelegenci, praktyczna wiedza!

Wszystkie zajęcia w Centrum NGO Poznań, ul.Piekary 17, 7p. (grupa ok. 15-20 osób)

Zgłoszenia do 09.03.2016r.
Uczestnictwo potwierdzimy do 11.03.2016 mailowo  (prosimy sprawdzać pocztę, też SPAM) oraz  telefonicznie w kolejnym tygodniu.
Decyduje kolejność zapisów, ale pierwszeństwo mają organizacje spoza Poznania!

Zgłoś się już dziś!

Więcej!