wolontariat    Zapraszamy do współpracy zaangażowanych wolontariuszy!

W związku z podejmowanymi działaniami ( w tym w ramach Centrum NGO Poznań, WPiK.pl i innych inicjatyw Fundacji) zapraszamy do współpracy zaangażowanych wolontariuszy, którzy swoją solidnością, samodzielnością i pracą, wspierać będą wzrost Fundacji:)

Oferujemy:

-możliwość bezpłatnego uczestniczenia w warsztatach, szkoleniach, konferencjach Fundacji (a tych jest sporo:))
-możliwość stałego rozwoju i doskonalenia (nieustannie:))
-możliwość nawiązania interesujących kontaktów biznesowych i społecznościowych (całkiem niemało:))
-umowę o wolontariat, umowa o staż , a z czasem umowę zlecenia/ o dzieło itd. w ramach konkretnych działań (a tych przybywa z każdym tygodniem:))

Oczekujemy:

-zaangażowania (bo bez niego się  nie da:))
-otwartości i gotowości do podejmowania nowych wyzwań (codziennie coś nas zaskakuje:))
-solidności w podejściu do zadań (jak już coś się robi – to dobrze:))
-samodzielności w wykonywanych działaniach (mamy wiele do zrobienia, bo chcemy by świat był piękniejszy:))
-świetnej obsługi PC oraz internetu, w tym portali społecznościowych (to zrozumiałe:))

Aplikacje: CV + list motywacyjny + informacja na maks.1 stronę, czego oczekuję od Fundacji i co mogę Fundacji dać od siebie, prosimy przesyłać na adres: biuro@fundacjaperitia.pl, w treści e-maila (nagłówku) prosimy wpisać „WOLONTARIAT”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Dołącz do nas!