24-27.10.2022, Pozna艅 馃摚NGO Europa Cafe/ Civil Flow Hub- Building online (and offline) communities, Cyber World, International Meeting PL, DE, AR, UA/ EN

馃摬Temat PL: Civil Flow Hub /NGO Europa Cafe 聽Civil Flow Hubs- budowanie spo艂eczno艣ci online (i offline), Cyber艣wiat, Spotkanie mi臋dzynarodowe PL (Polska), DE (Niemcy), AR (Armenia), UA (Ukraina)
馃摬Topic EN: Civil Flow Hub /NGO Europa Cafe 聽Civil Flow Hubs- building online (and offline) communities, Cyber World, International Meeting PL (Poland), DE (Germany), AR (Armenia), UA (Ukraine)

馃實

聽Spotkanie w j.angielskim/ Language-EN

聽Spotkanie bezp艂atne/ Free meeting
聽Pe艂ne wy偶ywienie/ Full board
聽Zwrot za dojazd/ Travel reimbursement聽
聽Nocleg/ hotel (w szczeg贸lnych przypadkach, prosz臋 zaznaczy膰 w zg艂oszeniu)/聽Overnight stay/hotel (in special cases, please indicate in application)/.
聽Ok. 16 uczestnik贸w, w tym ok. 6 z Polski/ About 16 participants, including about 6 from Poland

聽Ilo艣膰 miejsc ograniczona/ Number of places limited

鈴聽Miejsce/ Venue
Hotel Altus, ul. 艢w.Marcin, Pozna艅 (centrum miasta)